Fotogaléria leto
Fotogaléria zima
Vitajte v 0ščadnici – Dedovke.
Mountainhouse sa nachádza v nádhernom prostredí Kysuckých Beskýd, 3 km od známeho lyžiarskeho strediska SNOW PARADISE Veľká Rača Oščadnica. Klientom ponúkame na prenájom dve chaty.
Veľká chata ponúka ubytovanie pre 8 maximálne 10 osôb.
Malá chata ponúka ubytovanie pre 4 maximálne 5 osôb.
V tomto zariadení majitelia uprednostnia najmä rodiny s deťmi.

Milujete sneh a lyžovačku?
Tak neváhajte a navštívte nás!

Ubytovanie

V komplexe sa nachádzajú dve chaty. Menšia a väčšia chata ponúka chvíle pokoja a oddychu pre 15 osôb, s možnosťou prenájmu aj osobitne. Väčšia chata ponúka ubytovanie pre 8-10 osôb. Menšia chata ponúka ubytovanie pre 4-5 osôb. V lete majú klienti k dispozícii  posedenie pri krbe, s možnosťou grilovania, alebo varenia gulášu. Pre najmenších je pripravené pieskovisko a hojdačka. Súčasťou areálu je aj multifunkčné ihrisko, vhodné na tenis. Po náročnom dni ponúkame relax v saunách. V zimnom období je k dispozícii miestnosť na odloženie lyžiarskeho vybavenia s elektrickým sušičom obuvi. Hostia môžu parkovať priamo pri objekte. Celý objekt je nefajčiar.

 

Veľká chata - Mountainhouse A.                                                         

Chata AChata ponúka ubytovanie pre 2 rodiny, alebo skupinu 8- 10 osôb. Počet pevných lôžok je 8, v chate je možnosť  dvoch prísteliek. Prízemie chaty tvorí spoločenská miestnosť s kompletne vybavenou kuchyňou(keramická varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, chladnička, mikrovlná rúra, hriankovač, rychlovarná kanvica). Chata je vykurovaná krbom a elektrickým kúrením. V chate  je satelitný prijímač, LCD televízor, DVD prehrávač a WiFi. Hostia môžu parkovať priamo pri objekte.

Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image
Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image
Poschodie tvoria 2 apartmány , každý má sprchu a sociálne zariadenie.
1. apartmán 2/2
2. apartmán 1/4
Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image
Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image

Malá chata - Mountainhouse B.                                                           

 
Chata ponúka ubytovanie pre jednu rodinu, alebo skupinu  4-5 osôb. Počet pevných lôžok je 4, v chate je možnosť  jednej prístelky. V chate je malá útulná , ale kompletne vybavená kuchynka (keramická varná doska, elektrická rúra, chladnička, mikrovlná rúra, hriankovač, rýchlovarná kanvica). Chata je vykurovaná krbom a elektrickým kúrením. Na poschodí je menšia  miestnosť so satelitným prijímačom, LCD televízorom, DVD prehrávačom a WiFi.
Poschodie: 1/4.

Sample Image Sample Image Sample Image
Sample Image Sample Image Sample ImageSample Image